Nabízíme nejlepší cenu za materiál na trhu! Jsme tak nejlevnější, zavolejte nám a dozvíte se více.

Nabídka podlah

Anhydritové a betonové podlahy
Anhydritové podlahy jsou moderní způsob realizace hrubých podlah v rodinných domech, bytových domech, ale i v průmyslových prostorech, školách, sportovních halách a kancelářích. Kvalitně provedená anhydritová podlaha se vyznačuje vysokou pevností, je bez prasklin a deformací.

Pryskyřičné stěrky na podlahy
Výhodou pryskyřičných stěrek je jejich pružnost a tvrdost oproti cementovým stěrkám. Hlavním uplatnění metylmetakrylátových pryskyřic jsou sanace stávajících podlah. Výhodou těchto materiálů je rychlost provádění a následná možnost okamžitého použití nově zrealizované podlahy.

laminátové a dřevěné plovoucí podlahy
Moderní bydlení musí vyhovět jak požadavkům estetickým, hygienickým, ekologickým, ale i neustále se zvyšujícím nárokům na úsporu energií. Toto vše splňují plovoucí podlahy. Nabízíme celou řadu podlah a ukončovacího materiálu od světových a renomovaných výrobců.

pvc podlahy
Tyto podlahoviny patří k charakteru životního stylu. Jsou nejčastější podlahovou krytinou v bytech, ve zdravotnictví, školách a na úřadech. Zpříjemňují bydlení, zaručují zdravé a čisté prostředí a také chrání před alergeny a roztoči. PVC velmi dobře tepelně a zvukově izolují.

korkové podlahy
K teplým a dřevu blízkým podlahovým krytinám patří korek. Pokládá se v různých podobách, strukturách a barvách. Pro svou odolnost a snadnou údržbu může sloužit ve všech částech bytu. Jedinečné korkové jádro dává těmto podlahám přirozené výhody. Jsou tiché - každá buňka korku pohlcuje zvuk. Jsou teplé - každá buňka korku izoluje. Jsou odolné - každá buňka korku odolává tlaku. Jsou pohodlné - každá buňka korku tlumí nárazy

linoleum
Marmoleum a Artoleum jsou výhradně přírodní materiály, které jsou zároveň trvanlivou, vkusnou a především všestranně použitelnou podlahovou krytinou. Jejich přirozené vlastnosti vyhovují zvyšujícím se celosvětovým požadavkům na používání obnovitelných a trvale udržitelných zdrojů. Jejich kvalita zajišťuje, že povrchy a barvy zůstanou pevné a čerstvé. A jejich všestrannost Vám poskytuje možnost uplatnit svobodu Vašeho kreativního myšlení a vytvořit atmosféru odpovídající Vašim potřebám. Materiál má bohaté nosné barvy, a nebo střídmé přírodní tóny.

koberce
Patří spolu s PVC, k nejčastějším a nejoblíbenějším typům podlahových krytin. Najdeme je prakticky všude - v rodinných domech a bytech (obývací pokoje, chodby, ložnice, dětské pokoje,...), kancelářích, kavárnách, restauracích, prodejnách. Výrobci nabízejí koberce z umělého vlákna (polyamid nebo polypropylen), vlny, kokosu, sisalu. Podklad pro koberce nemusí splňovat náročnou normu rovinatosti jako u plovoucích podlah. Přesto jsou vhodné pevné, rovné, suché podklady.
- zátěžové
- průmyslové
- bytové
- hotelové
- běhouny
- kusové

parkety
Dřevěné parkety jsou nejlepším základem přírodního bydlení vhodné i pro alergiky. Další výhodou parket je jejich nízká tepelná vodivost, takže zanechávají příjemně hřejivý pocit. Mezi největší přednosti parket patří jejich takřka neomezená životnost, která při případném mechanickém poškození umožňuje jejich mnohanásobnou renovaci parket přebroušením a opětovným nalakováním či naolejováním.

palubky
Palubky použité na podlahu je nutné vybírat s ohledem na jejich předpokládané zatížení. Vzhledem k tomu, že podlaha je logicky více zatěžkávána nežli obklady rozdíl je pak v tloušťce prkna. Podlahové palubky totiž musí vydržet nejen vlivy klimatické, ale také mechanickou zátěž. Dodáváme pouze zboží od prověřených dodavatelů. Práce s kvalitním materiálem je snazší a výsledek odpovídá vašim představám.

čistící zóny a rohože
Vstupní rohože na hrubé nečistoty, Textilní rohože jemné dočištění a zachycení vody, Rohože s logem zvýšení image a prezentace vaší firmy, Rámy a lemovky pro zapuštění nebo umístění na povrch, Průmyslové rohože pro pohodlí a bezpečnost na pracovišti, Podlahové prvky a doplňky protiskluzné pásky, vyhřívané rohožky, desky z recyklované pryže atp.

schodiště
PVC, Linoleum, koberce

Pomůžeme vám s vaší rekonstrukcí bytu více na rekonstrukce celého bytu


rychlý kontakt

Radim Vícha

tel.: 732 805 212
podlaharstviravi@seznam.cz

Podlahářství Opava
Podvihovská 37/54a, 747 06,
Opava - Komárovské Chaloupky
IČ: 75930561 | DIČ: CZ7803075456
facebook.com/podlaharstviravi

reference podlahářství Opava

Vkusný interiér tvoří neodmyslitelně také podlahy a krytiny podlah. Podlahářství Opava Vám nabízí práce spojené s demontáží stávajících krytin a následnou realizaci nových podlah. Na základě Vaší poptávky Vám dodáme z výběru dlažeb, PVC linolea, plovoucích podlah, parket a dřevěných podlah.

dále nabízíme kompletní rekonstrukce bytů

Podlahářství Opava RAVI se specializuje na realizaci a rekonstrukci podlah, kuchyní, bytových jader a bytových prostorů celkově. Naší hlavní činností je prácev interiéru, kde můžeme nabídnout své mnohaleté zkušenosti.


další zajímavé odkazy