Nabízíme nejlepší cenu za materiál na trhu! Jsme tak nejlevnější, zavolejte nám a dozvíte se více.

Stolařské práce RAVI

Zaměřujeme se mimo jiné na zakázkovou výrobou od kuchyňských linek, kancelářského nábytku, dětských pokojů, vestavěných skříní, pergol, zahradních domků a pod. Stolařství RAVI se specializuje na výrobu dřevěného nábytku na míru Vašemu bytu i Vašim požadavkům. Pracujeme s moderním provedením v podobě laminované dřevotřísky, nebo tradičním provedením z dřevěného masivu.


Kuchyňské linky
Záleží jen na Vašem vkusu, zda zatoužíte po tradičním provedení kuchyňské linky z dřevěného masivu nebo dáte přednost moderní laminované dřevotřísce. Kuchyňská linka je základem každé kuchyně.

Vestavěné skříně
Vestavěné skříně na míru nabízí především maximální využití prostoru, efektivní a praktické řešení pro doplnění moderního designu interiéru. Plně přizpůsobitelný systém vestavěné skříně nabízí širokou škálu možností vnitřního uspořádání. Skříně na míru jsou kvalitní, moderní a efektivní. Šatní tyče, policový a zásuvkový systém na míru, doplněný otevíracím dveřním systémem, či svislým posuvem.

Dětský nábytek
Nabízíme jak dětské postele z masivu tak i skříně a psací stoly (vše zakázková výroba). Nábytek je dostupný v několika velikostech a také v několika barvách. Při povrchové úpravě je použitý kvalitní, zdravotně nezávadný laky.

Pergoly
Pergola nebo altán nemusí sloužit jen jako stříška u grilu či ohniště, ale může tvořit i přístřešek pro auto nebo úložiště dřeva na zimu.

Dětské průlezky a domečky
Zakázkově vyrábíme dětské domečky, průlezeky, skluzaveky, pískovišťě a houpačeky.

zahradní a venkovní nábytek
Nezbytnou součástí i okrasou mnoha zahrad je vkusný a originální zahradní nábytek. Ten dokážeme díky dlouholetým zkušenostem v oboru navrhnout přesně dle požadavků i konkrétních prostor, vyrobit a dodat či namontovat na požadované místo. .

rychlý kontakt

Radim Vícha

tel.: 732 805 212
podlaharstviravi@seznam.cz

Podlahářství Opava
Podvihovská 37/54a, 747 06,
Opava - Komárovské Chaloupky
IČ: 75930561 | DIČ: CZ7803075456
facebook.com/podlaharstviravi

reference podlahářství Opava

Vkusný interiér tvoří neodmyslitelně také podlahy a krytiny podlah. Podlahářství Opava Vám nabízí práce spojené s demontáží stávajících krytin a následnou realizaci nových podlah. Na základě Vaší poptávky Vám dodáme z výběru dlažeb, PVC linolea, plovoucích podlah, parket a dřevěných podlah.

dále nabízíme kompletní rekonstrukce bytů

Podlahářství Opava RAVI se specializuje na realizaci a rekonstrukci podlah, kuchyní, bytových jader a bytových prostorů celkově. Naší hlavní činností je prácev interiéru, kde můžeme nabídnout své mnohaleté zkušenosti.


další zajímavé odkazy