Nabízíme nejlepší cenu za materiál na trhu! Jsme tak nejlevnější, zavolejte nám a dozvíte se více.

Představení firmy podlahářství RAVI

Podlahářství RAVI působí na trhu iž od roku 1997. Můžeme nabídnout bohaté skušenosti a aplikovat je do své práce. Působíme především na Českou a Slovenskou Republiku. Pokud dáváte přednost kvalitě a profesionalitě provedené práce, jsme to právě my, kteří Vám to vše poskytnou a k tomu za rozumnou cenu. Máme plný přehled všech podlahových materiálů a jejich složení, abychom Vám mohli doporučit to nejlepší dle vašich finančních možností.

Každý Váš požadavek na položení podlahy zdarma zpracujeme a obratem doručíme nezávaznou cenovou nabídku. Neodmítneme ani malé zakázky, které větší firmy odmítají, protože jsou pro ně nevýnosné. Svoje zkušenosti uplatňujeme jak při práci v menších interiérech (byty, kanceláře, reprezentativmí prostory firem), ale také při kladení a renovaci podlah v průmyslových prostorách firem, jako jsou např. obchody, hotely, výstavní síně, jednací místnosti, úřady a podobně.

Provádíme kompletní realizaci podlah pro hotely, restaurace, nemocnice, kanceláře, rodinné domky, školy, kulturní domy, tělocvičny, bytové jednotky a poradenskou činnost.

Nabízíme především tyto služby:

Realizace a rekonstrukce podlah
- primární podlahy, pěnobeton, polystyrenbeton, samonivelační stěrky – anhydrity, sekundární podlahy, koberec, přírodní linoleum, dřevěné podlahy, laminátové podlahy, PVC, rekonstrukce bytových jednotek.
Další informace na nabídka podlah


Provádíme stolařské práce
- V naší stolárně jsme schopni zrealizovat široký sortiment produktů. Zaměřujeme se však převážně na: Kuchyně, nábytek z masivu i lamina, Pergoly, zahradní domky, zahradní nábytek a domečky pro děti.
Další informace na stolařské práce


Zajistíme realizaci rekonstrukce celého bytu
- Díky našim dlouholetým skušenostem máme vybudovanou síť na kvalitní řemeslníky se kterými dlouhodobě spolupracujeme a jsme schopni nabídnout další služby a garantovat záruku kvality provedené práce. Jedná se především o zednické práce, elektroinstalace, voda-topení-plyn, podlahové vytápění, sádrokortony, maliřské a natěračské práce. Další informace na rekonstrukce celého bytu


rychlý kontakt

Radim Vícha

tel.: 732 805 212
podlaharstviravi@seznam.cz

Podlahářství Opava
Podvihovská 37/54a, 747 06,
Opava - Komárovské Chaloupky
IČ: 75930561 | DIČ: CZ7803075456
facebook.com/podlaharstviravi

reference podlahářství Opava

Vkusný interiér tvoří neodmyslitelně také podlahy a krytiny podlah. Podlahářství Opava Vám nabízí práce spojené s demontáží stávajících krytin a následnou realizaci nových podlah. Na základě Vaší poptávky Vám dodáme z výběru dlažeb, PVC linolea, plovoucích podlah, parket a dřevěných podlah.

dále nabízíme kompletní rekonstrukce bytů

Podlahářství Opava RAVI se specializuje na realizaci a rekonstrukci podlah, kuchyní, bytových jader a bytových prostorů celkově. Naší hlavní činností je prácev interiéru, kde můžeme nabídnout své mnohaleté zkušenosti.