Nabízíme nejlepší cenu za materiál na trhu! Jsme tak nejlevnější, zavolejte nám a dozvíte se více.

Kompletní rekonstrukce bytu Ostrava

Zajistíme realizaci rekonstrukce celého bytu

- Díky našim dlouholetým skušenostem máme vybudovanou síť na kvalitní řemeslníky se kterými dlouhodobě spolupracujeme a jsme schopni nabídnout další služby a garantovat záruku kvality provedené práce. Jedná se především o zednické práce, elektroinstalace, voda-topení-plyn, podlahové vytápění, sádrokortony, maliřské a natěračské práce.


- V rámci zednických a obkladačských prací Vám nabízíme tyto práce:
Obklady a dlažby, Zdění, Omítky, Sádrokartón (SDK), Nivelace a podlahy

- Voda, plyn a topení
Zajišťujeme komplexní výměny, rekonstrukce a nové dodávky technologických celků - plynové kotelny, etážové vytápění, vnitřní plynovody a plynoinstalace v rodinných a panelových domech. Zároveň zajistíme kompletní rozvody zdravo-technické instalace včetně dodávek bojlerů a jiných technologií na ohřev TUV.

- Malování, nátěry a nástřiky:
V rámci komplexnosti naší nabídky naleznete i možnost zajištění malířské a natěračské práce.

- Elektroinstalace:
V rámci naší nabídky zajišťujeme i elektroinstalační práce spojené s výměnou, případně doplněním elektrorozvaděčů a elektroinstalace, zařizovacích předmětů a osvětlovací techniky, anténních rozvodů a strukturované kabeláže, nebo i instalace elektronických ZBS včetně GSM brány a domovních telefonů. V tomto ohledu spolupracujem výhradně s naším dlouholetým partnerem s firmou LazNet.


rychlý kontakt

Radim Vícha

tel.: 732 805 212
podlaharstviravi@seznam.cz

Podlahářství Opava
Podvihovská 37/54a, 747 06,
Opava - Komárovské Chaloupky
IČ: 75930561 | DIČ: CZ7803075456
facebook.com/podlaharstviravi

reference podlahářství Opava

Vkusný interiér tvoří neodmyslitelně také podlahy a krytiny podlah. Podlahářství Opava Vám nabízí práce spojené s demontáží stávajících krytin a následnou realizaci nových podlah. Na základě Vaší poptávky Vám dodáme z výběru dlažeb, PVC linolea, plovoucích podlah, parket a dřevěných podlah.

dále nabízíme kompletní rekonstrukce bytů

Podlahářství Opava RAVI se specializuje na realizaci a rekonstrukci podlah, kuchyní, bytových jader a bytových prostorů celkově. Naší hlavní činností je prácev interiéru, kde můžeme nabídnout své mnohaleté zkušenosti.


další zajímavé odkazy